Ponadto, jesteśmy otwarci na współpracę z markami, instytucjami, mediami oraz innymi blogerami. Podróżowanie jest naszą największą pasją. Chętnie Ci o niej opowiemy!

Równie chętnie zrealizujemy film promujący Twój hotel lub działalność turystyczną; zrobimy profesjonalną sesję zdjęciową Twojego produktu w malowniczym i egzotycznym miejscu, przetestujemy go, opiszemy i zrecenzujemy; a także w najdrobniejszym szczególe zaplanujemy Twoją podróż w wybrane przez Ciebie miejsce.

A poza tym, jeżeli chcesz wynająć naszego #kampermadagaskar i pojeździć nim po Polsce czy Europie, to też napisz do nas na: INFO@TOLECIMYDO.PL
Nasze prezentacje zawierają opowieści i zabawne anegdoty z podróży, zdjęcia i krótkie filmy, ciekawostki na temat prezentowanych miejsc. Jest też przestrzeń na pytania od publiczności i możliwość zakupienia naszych książek z autografem.

Jeżeli jesteś zainteresowany zorganizowaniem spotkania z nami, daj znam znać!
Uwielbiamy dzielić się naszą pasją i doświadczeniem, inspirować innych do działania oraz opowiadać historie. Dlatego bardzo często występujemy z naszymi opowieściami na scenie.

Przeprowadziliśmy kilkadziesiąt spotkań na festiwalach podróżniczych (w tym na Kolosach w Gdyni i Travel Show w Warszawie), w bibliotekach, klubokawiarniach podróżniczych i domach kultury.
  1. pl
  2. es

NEWSLETTER

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFO@TOLECIMYDO.PL

+48 515 171 666