CONTÁCTENOS

INFO@TOLECIMYDO.PL

+48 515 171 666

NEWSLETTER

  1. pl
  2. es
To gratka dla rodziców myślących o podróżowaniu z dziećmi. Zarówno dla tych, którzy wyjeżdżali dużo, zanim zostali rodzicami, a teraz boją się spróbować, jak i dla tych, którzy podjęli niezbyt udane próby. Walczymy z przeświadczeniem, że z dziećmi jesteśmy skazani co najwyżej na wyjazd typu all-inclusive i że nawet nie ma co marzyć o opuszczeniu choć na chwilę hotelu z basenem. Pokażemy, że można wziąć sprawy w swoje ręce i przeżywać fascynujące przygody całą rodziną.
 

"Czy leci z nami królik, czyli podróże pewnej rodziny" to poradnik, przewodnik i inspiracja dla rodziców, którzy marzą o podróżach z dziećmi. To album wydany w lekkiej i praktycznej formie z ponad 200 zdjęciami, pamiętnik z podróży dzień po dniu!

 
Doradzamy, jak zaplanować rodzinne wyprawy, jak się spakować, prezentujemy konkretne inspirujące trasy i pomysły na wspólne aktywności. Książka świetnie wpisuje się w coraz silniejszy trend podróżowania z dziećmi. Jednocześnie bardzo dobrze realizuje funkcję poradniczo-inspiracyjną, bardzo poszukiwaną w obecnych czasach w książkach i w treściach w Internecie.

 

Książka:

  • zawiera relacje z licznych podróży autorów do Ameryki Północnej i Azji
  • pełna jest ciekawostek, anegdot, niebanalnych historii
  • wzbogacona jest o mapki, wskazówki praktyczne, przydantne linki
  • 7 rozdziałów, 330 stron, ponad 200 zdjęć

+ NIESPODZIANKA dla najmłodszych -  zeszyt zabaw, 16 stron z kolorowankami i zadaniami dla dzieci w różnym wieku przy zakupie GRATIS!

 

Czy leci z nami królik, czyli podróże pewnej rodziny

KUP

PATRONAT

Agatha Rae pisarka

Zajrzyj do środka

"Czy leci z nami królik"? to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników podróżowania i odkrywania tego, co nietuzinkowe, niebanalne i nieoczywiste. Wypełniony przepięknymi zdjęciami pamiętnik Autorów z ich rodzinnych podróży pozwala nie tylko zwiedzić odległe, a przy okazji jakże fascynujące, miejsca, ale również rozsmakować się nimi i nabrać apetytu na natychmiastowe złapanie plecaka samemu i doświadczeniu wszystkiego na własnej skórze. Cudna lektura!

Jarek Kania autor bloga OjcowskaStronaMocy.pl

Trzymasz w ręce bardzo niebezpieczną książkę. Książkę, która tak jak Gandalf, złoży Ci zaproszenie do podróży i tylko od Ciebie będzie zależało, czy odważysz się, by zobaczyć co znajduje się za zakrętem drogi.
Lila, Arek, Gabi i Królik nie odkrywają w niej miejsc nieznanych światu, ale pokazują coś więcej - że rodzinne odkrywanie świata może być wspaniałym doświadczeniem drogi pomimo lęków i obaw o warunki i zdrowie dziecka w podróży. A także, że zanurzanie dziecka w różnorodność krajobrazów, lokalnych zwyczajów i odmiennego postrzegania świata w różnych jego miejscach jest najlepszą lekcją życia, jaką możemy mu zaserwować.

Marta Kraszewska autorka bloga www.rudymspojrzeniem.pl

To nie jest przewodnik, chociaż zawiera jego elementy. To nie jest powieść, chociaż sporo tutaj historii. To książka o podróży pewnego małżeństwa z córką i o tym, że dziecko nie zamyka możliwości podróżowania, a wręcz otwiera wiele nowych perspektyw przed rodzicami. Zabawna, nieszablonowa z pięknymi zdjęciami sprawia, że po jej odłożeniu chce się usiąść i zacząć planować własną podróż.