SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INFO@TOLECIMYDO.PL

+48 515 171 666

NEWSLETTER

  1. pl
  2. es
Obie książki: "Toros bravos sueltos" i "Czy leci z nami królik"  w cenie:
Cena 49,90 zł
Cena 110 zł
To gratka dla rodziców myślących o podróżowaniu z dziećmi. Zarówno dla tych, którzy wyjeżdżali dużo, zanim zostali rodzicami, a teraz boją się spróbować, jak i dla tych, którzy podjęli niezbyt udane próby. Walczymy z przeświadczeniem, że z dziećmi jesteśmy skazani co najwyżej na wyjazd typu all-inclusive i że nawet nie ma co marzyć o opuszczeniu choć na chwilę hotelu z basenem. Pokażemy, że można wziąć sprawy w swoje ręce i przeżywać fascynujące przygody całą rodziną.
 

"Czy leci z nami królik, czyli podróże pewnej rodziny" to poradnik, przewodnik i inspiracja dla rodziców, którzy marzą o podróżach z dziećmi. To album wydany w lekkiej i praktycznej formie z ponad 200 zdjęciami, pamiętnik z podróży dzień po dniu!

 
Doradzamy, jak zaplanować rodzinne wyprawy, jak się spakować, prezentujemy konkretne inspirujące trasy i pomysły na wspólne aktywności. Książka świetnie wpisuje się w coraz silniejszy trend podróżowania z dziećmi. Jednocześnie bardzo dobrze realizuje funkcję poradniczo-inspiracyjną, bardzo poszukiwaną w obecnych czasach w książkach i w treściach w Internecie.

 

Książka:

  • zawiera relacje z licznych podróży autorów do Ameryki Północnej i Azji
  • pełna jest ciekawostek, anegdot, niebanalnych historii
  • wzbogacona jest o mapki, wskazówki praktyczne, przydantne linki
  • 7 rozdziałów, 330 stron, ponad 200 zdjęć

+ NIESPODZIANKA dla najmłodszych -  zeszyt zabaw, 16 stron z kolorowankami i zadaniami dla dzieci w różnym wieku przy zakupie GRATIS!

NOWOŚĆ! PRZY ZAKUPIE KSIĄŻKI AUDIOBOOK GRATIS!

 

 

Czy leci z nami królik, czyli podróże pewnej rodziny
PATRONAT

Agatha Rae pisarka

Zajrzyj do środka

"Czy leci z nami królik"? to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników podróżowania i odkrywania tego, co nietuzinkowe, niebanalne i nieoczywiste. Wypełniony przepięknymi zdjęciami pamiętnik Autorów z ich rodzinnych podróży pozwala nie tylko zwiedzić odległe, a przy okazji jakże fascynujące, miejsca, ale również rozsmakować się nimi i nabrać apetytu na natychmiastowe złapanie plecaka samemu i doświadczeniu wszystkiego na własnej skórze. Cudna lektura!

Jarek Kania autor bloga OjcowskaStronaMocy.pl

Trzymasz w ręce bardzo niebezpieczną książkę. Książkę, która tak jak Gandalf, złoży Ci zaproszenie do podróży i tylko od Ciebie będzie zależało, czy odważysz się, by zobaczyć co znajduje się za zakrętem drogi.
Lila, Arek, Gabi i Królik nie odkrywają w niej miejsc nieznanych światu, ale pokazują coś więcej - że rodzinne odkrywanie świata może być wspaniałym doświadczeniem drogi pomimo lęków i obaw o warunki i zdrowie dziecka w podróży. A także, że zanurzanie dziecka w różnorodność krajobrazów, lokalnych zwyczajów i odmiennego postrzegania świata w różnych jego miejscach jest najlepszą lekcją życia, jaką możemy mu zaserwować.

Marta Kraszewska autorka bloga www.rudymspojrzeniem.pl

To nie jest przewodnik, chociaż zawiera jego elementy. To nie jest powieść, chociaż sporo tutaj historii. To książka o podróży pewnego małżeństwa z córką i o tym, że dziecko nie zamyka możliwości podróżowania, a wręcz otwiera wiele nowych perspektyw przed rodzicami. Zabawna, nieszablonowa z pięknymi zdjęciami sprawia, że po jej odłożeniu chce się usiąść i zacząć planować własną podróż.
Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z regulaminem znajdującym się na dole strony
Regulamin
Polityka prywatności
Płatności i dostawa
Z epilogu do książki

Gdybyśmy jeszcze raz stanęli przed wyborem: podróże czy dziecko, wybralibyśmy dziecko, bo jego posiadanie nie oznacza rezygnacji z marzeń, porzucenia dotychczasowych pasji i odmawiania sobie prawa do przygody. Po pięciu latach wspólnego podróżowania wiemy, że dziecko można wychować w każdych okolicznościach przyrody i pod każdą szerokością geograficzną. Co więcej, śmiemy twierdzić, że na drugim końcu świata dziecko jest bardziej „współpracujące” niż w domowych pieleszach i łatwiej przejść z nim przez pewne ważne momenty niemowlęctwa, np. odstawienie smoczka czy zrezygnowanie z pieluch na rzecz nocnika.  Przede wszystkim jednak rodzinne podróżowanie uczy bycia razem, radzenia sobie w trudnych sytuacjach i dzielenia się szczęściem, a także doceniania piękna otaczającego świata i tolerancji do innych kultur, ras, religii.

Podróżowanie od zawsze było naszą wspólną pasją, najpierw narzeczeńską, potem małżeńską. Teraz myślę, że możemy to przyznać z pełną świadomością, jest naszą rodzinną pasją. Zaszczepiliśmy ją Gabi i będziemy pielęgnować ją przez kolejne wspólne lata podróży i przygód. Mamy nadzieję, że wyrośnie na świadomą podróżniczkę i ciekawą świata kosmopolitkę. Zatem, jeżeli jeszcze zastanawiacie się, czy wyruszyć w podróż z dzieckiem, to nie traćcie czasu, tylko pakujcie walizki! Świat stoi przed Wami otworem.